| Menşe yeri: | Amerika |
| Marka adı: | Honeywell |
| Sertifika: | COC |
| Model numarası: | 51303932-476 |
| Min sipariş miktarı: | 1 Adet |
|---|---|
| Fiyat: | 700 |
| Ambalaj bilgileri: | Orijinal |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Günde 10 Adet |
| Ürün Adı: | 51303932-476 Honeywell MC-TSIM12 Seri Arayüz Modülü | Ürün Modeli: | 51303932-476 |
|---|---|---|---|
| Durum: | Yeni | Nakliye: | DHL, TNT veya EMS, FedEx, UPS |
| Stoklamak: | Mevcut | Garanti: | 12 Ay |
| Derecelendirme: | 24Vdc, 110mA | Ambalaj boyutu: | 11.8 "x 7.9" x 9.9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| Brüt ağırlık: | 3kg |
| Marka Adı | Honeywell |
| Model | 51303932-476 |
| Katalog | Procontrol |
| Kaynağı | ABD |
| Boyut | 16*16*12cm |
| Ağırlık | 0.5kg |
| HS kodu | 8537101190 |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | 700 dolar. |
| Garanti | 12 ay |
| İlerleme süresi | 3-5 iş günü |
51303932-476 bir Serial Device Interface Modbus FTA'dır. Async seri cihazlarla konuşmak için hem EIA-232 (RS-232) hem de EIA-422/485 (RS-422/485) portlarını sağlar.Onun firmware FTA üzerinde bir eklenti modülü üzerinde yaşıyor ve doğru IOP ve seçtiğiniz arayüz ile çalışmak için fabrikada ayarlanmıştırBu FTA CE uyumludur ve uyumlu bir kaplamaya sahiptir. Model numarası MC-TSIM12'dir.
![]()
| STI |
GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670 IS200/DS200 serisi, EX2100, EX2000 Heyecan Bently Nevada: 3500/3300 İzleme koruma sistemi, yakınlaştırıcı, prob Epro: PR6422/PR6423/PR6424/PR6426/PR9268 serisi; MMS6000 sistemi |
| PLC |
Schneider Modicon: Kuantum 140 serisi Westinghouse: OVATION sistemi Allen-Bradley: SLC500: 1747/1746 serisi MicroLogix: 1761/1763/1762/1766/1764 serisi CompactLogix: 1769/1768 serisi Logix5000: 1756/1789/1794/1760/1788 serisi PLC-5: 1771/1785 serisi |
| DCS |
ABB: Ön kontrol cihazı, S800/S900 I/O Advant AC800M serisi modülü, 800xA, Symphony Honeywell: Alcont, Experion LS, Experion PKS, Experion HS, TDC 2000, TDC3000 Emerson: DeltaV Çifte kanallı yedek güvenlik sistemi |
| ESD |
Invensys Triconex: Gereksiz hata toleranslı kontrol sistemi Invensys Foxboro: I/A Serisi sistemi, FBM Rockwell: ICS Triplex modülleri |
A: Ürünlerimiz bir yıllık garanti ile birlikte gelir. Gerekirse garanti uzatımını tartışmaya da açıkız.
A: Mevcut stok için teslimat süresi genellikle 3-5 iş günüdür. Siparişler için, belirli zamana bağlıdır.
C: Evet, ama özel modele ve miktarına bağlı. İndirimli bir fiyat sunacağız.
A: Fiyat model, miktar ve diğer faktörlere bağlıdır. Özel gereksinimlerinize göre bir teklif verebilirim.
![]()
İlgili kişi: Candy Wang
Tel: +8618059279924