| Menşe yeri: | Amerika |
| Marka adı: | Honeywell |
| Sertifika: | COC |
| Model numarası: | 51196990-500 |
| Min sipariş miktarı: | 1 Adet |
|---|---|
| Fiyat: | 200 |
| Ambalaj bilgileri: | Orijinal |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Günde 10 Adet |
| Ürün Adı: | 51196990-500 Honeywell Kablo Seri Uzatma | Ürün Modeli: | 51196990-500 |
|---|---|---|---|
| Durum: | Yeni | Nakliye: | DHL, TNT veya EMS, FedEx, UPS |
| Stoklamak: | Mevcut | Garanti: | 12 Ay |
| Derecelendirme: | 24Vdc, 110mA | Ambalaj boyutu: | 11.8 "x 7.9" x 9.9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| Brüt ağırlık: | 3kg |
| Brand Name | Honeywell |
| Model | 51196990-500 |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $200 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
51196990-500 is a HONEYWELL panel called TP-OPADP1-200. It’s built to give operators a local screen. With this panel, they can watch what’s happening and control industrial automation and motion systems.
And other products with mass inventory!!!
We are the supplier for industrial automation spare parts. We specialize in PLC module, DCS card pieces, ESD system card pieces, vibration monitoring system card pieces, steam turbine control system module, gas generator spare parts. We have established the relationship with famouse PLC DCS product maintenance service providers in the world.
Our products are widely used in CNC machinery and metallurgy, oil and gas, petrochemical, chemical, paper printing, textile printing and dyeing, machinery, electronics manufacturing, automobile manufacturing, tobacco, plastic machinery, electricity, water conservancy, water treatment / environmental protection, municipal engineering, Heating, energy, transmission and distribution industries.
A: Our products come with a one-year warranty. We' re also open to discussing warranty extension if you need it.
A:HS Code : 8537101190
please kindly check the data sheet.
A: Yes,but it depends on the specific model and quantity. We will offer a discounted price.
İlgili kişi: Candy Wang
Tel: +8618059279924