| Menşe yeri: | Amerika |
| Marka adı: | Honeywell |
| Sertifika: | COC |
| Model numarası: | 30731823-001 |
| Min sipariş miktarı: | 1 Adet |
|---|---|
| Fiyat: | 100 |
| Ambalaj bilgileri: | Orijinal |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Günde 10 Adet |
| Ürün Adı: | 30731823-001 Honeywell A/D Mux PLC Devre Kartı | Ürün Modeli: | 30731823-001 |
|---|---|---|---|
| Durum: | Yeni | Nakliye: | DHL, TNT veya EMS, FedEx, UPS |
| Stoklamak: | Mevcut | Garanti: | 12 Ay |
| Derecelendirme: | 24Vdc, 110mA | Ambalaj boyutu: | 11.8 "x 7.9" x 9.9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| Brüt ağırlık: | 3kg |
| Marka Adı | Honeywell'in |
| Modeli | 30731823-001 |
| Katalog | Prokontrol |
| Menşei | Amerika |
| Boyut | 16*16*12cm |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| GTİP Kodu | 8537101190 |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | 100$ |
| Garanti | 12 ay |
| Kurşun zamanı | 3-5 iş günü |
![]()
|
TSI |
-Ge: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670 IS200/DS200 serisi, EX2100, EX2000 Uyarma Bentley Nevada: 3500/3300 Gözetim koruma sistemi, Proximitor, Prob Epro: PR6422/PR6423/PR6424/PR6426/PR9268 serisi; MMS6000 sistemi |
|
PLC'ler |
Schneider Modicon: Quantum 140 serisi Westinghouse: OVASYON sistemi Allen-Bradley: SLC500: 1747/1746 serisi MicroLogix: 1761/1763/1762/1766/1764 serisi CompactLogix: 1769/1768 serisi Logix5000: 1756/1789/1794/1760/1788 serisi PLC-5: 1771/1785 serisi |
|
DCS |
ABB: Gelişmiş Kontrol Cihazı, S800/S900 G/Ç Advant AC800M serisi modül, 800xA, Symphony Honeywell: Alcont, Experion LS, Experion PKS, Experion HS, TDC 2000, TDC3000 Emerson: DeltaV Çift kanallı yedekli güvenlik sistemi |
|
ESD |
Invensys Triconex: Yedekli hataya dayanıklı kontrol sistemi Invensys Foxboro: I/A Serisi sistemi, FBM - Rockwell: ICS Tripleks modülleri |
C: Ürünlerimiz bir yıl garantilidir. İhtiyacınız olursa garanti uzatımı konusunu görüşmeye de açığız.
A:HS Kodu : 8537101190
lütfen veri sayfasını kontrol edin.
C: Mevcut stokun teslim süresi genellikle 3 ila 5 iş günüdür. Siparişler için belirli zamana bağlıdır.
İlgili kişi: Candy Wang
Tel: +8618059279924