| Menşe yeri: | Amerika |
| Marka adı: | Honeywell |
| Sertifika: | COC |
| Model numarası: | 10300/1/1 |
| Min sipariş miktarı: | 1 Adet |
|---|---|
| Fiyat: | 400 |
| Ambalaj bilgileri: | Orijinal |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Günde 10 Adet |
| Ürün Adı: | 10300/1/1 Honeywell 24 Vdc - 5 Vdc/12 A Dönüştürücü Modül Kartı | Ürün Modeli: | 10300/1/1 |
|---|---|---|---|
| Durum: | Yeni | Nakliye: | DHL, TNT veya EMS, FedEx, UPS |
| Stoklamak: | Mevcut | Garanti: | 12 Ay |
| Derecelendirme: | 24Vdc, 110mA | Ambalaj boyutu: | 11.8 "x 7.9" x 9.9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| Brüt ağırlık: | 3kg |
| Marka Adı | Honeywell |
| Model | Tanrı'ya Yaklaşın |
| Katalog | Procontrol |
| Kaynağı | ABD |
| Boyut | 16*16*12cm |
| Ağırlık | 0.5kg |
| HS kodu | 8537101190 |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | 400 dolar. |
| Garanti | 12 ay |
| İlerleme süresi | 3-5 iş günü |
| STI |
GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670 IS200/DS200 serisi, EX2100, EX2000 Heyecan Bently Nevada: 3500/3300 İzleme koruma sistemi, yakınlaştırıcı, prob Epro: PR6422/PR6423/PR6424/PR6426/PR9268 serisi; MMS6000 sistemi |
| PLC |
Schneider Modicon:Quantum 140 serisi Westinghouse:OVATION sistemi Allen-Bradley: SLC500: 1747/1746 serisi MicroLogix: 1761/1763/1762/1766/1764 serisi CompactLogix: 1769/1768 serisi Logix5000:1756/1789/1794/1760/1788 serileri PLC-5: 1771/1785 serisi |
| DCS |
ABB: Ön kontrol cihazı, S800/S900 I/O Advant AC800M serisi modülü, 800xA, Symphony Honeywell: Alcont, Experion LS, Experion PKS, Experion HS, TDC 2000, TDC3000 Emerson: DeltaV Çifte kanallı yedek güvenlik sistemi |
| ESD |
Invensys Triconex: Gereksiz hata toleranslı kontrol sistemi Invensys Foxboro: I/A Serisi sistemi, FBM Rockwell: ICS Triplex modülleri |
ABB:07AI91 07AC91 07KT97 AI880A CI840A DI810 DO810 EI803F IMDSI02 PM152 PM861AK01 SD823 vs.
ICS:T8191 T8403 T8311 T8431 T8461 T8800 T8110B
Allen-Bradley:1746-IB16 1746-N2 1746-NT4 1746-OB16 1746-OV16 1747-M11 1756-N2 1794-IB16 vs.
GE:IC660BBD120 IC670ALG630 IC670MDL241 IC670MDL740 IC693MDL645 IC697BEM731 IC660BBD020 vb.
Schneider:140CHS11000 140DDI85300 140XTS00200 140NRP95400 416NHM30030A vb.
Yokogawa:AAI143-S00 AAI543-S00 AAM21-S2 VI702 AAM21-S2 ADV551-P00 ADV151-P00 PW482-10 vb.
Bently Nevada:125720-01 125760-01 125840-01 128229-01 138708-01 146031-01
EPRO:CON 041 PR6423/002-030 MMS6312 CON 021 PR6423/000-000 MMS6110
Bachmann:CM202 DIO248 EM203 FM211 LM201 MX213 NT255 RS204 DO232 AIO288 vb.
Emerson:KJ3203X1-BA1 KJ3221X1-BA1 KJ3222X1-BA1 A6120 KJ2003X1-BA2 KJ4001X1-CA1 KJ4001X1-CJ1 KJ2201X1-HA1 vb.
Ve kitlesel stoklu diğer ürünler!!!
A: Ürünlerimiz bir yıllık garanti ile birlikte gelir. Gerekirse garanti uzatımını tartışmaya da açıkız.
A:HS kodu: 8537101190
Lütfen veri sayfasını kontrol edin.
A: Mevcut stok için teslimat süresi genellikle 3-5 iş günüdür. Siparişler için, belirli zamana bağlıdır.
İlgili kişi: Candy Wang
Tel: +8618059279924